24 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Tesettür Giyim İle İlgili Şık Öneriler

Tesettür giyim son dönemde oldukça güzel tesettür etek ve tesettür abiye ile ön plana çıkan kıyafetler arasında yer alıyor. Tesettür modası içerisine en çok tercih edilen kıyafetler genelde ferace modelleri ön planda tutuluyor. Genelde rahat bir kullanımı olduğu için ferace modelleri en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. tesettür elbise içerisinde en çok satılan bir diğer ürün de tesettür pantolon çeşitleri. Bu pantolonları tesettür tunik ile ve ferace altına rahatlıkla kullanabilme şansınız bulunmaktadır. Tesettür modası her geçen gün farklı renk ve desenlerde sunulmaktadır. Eskiye nazaran daha az tercih edilen tesettür perdesü genelde kış aylarında tercih ediliyor.

Tesettür Giyimde En Çok Tercih Edilen Renkler

Tesettür modasında en çok tercih edilen renkler genelde kırmızı, siyahın yanında pastel tonlarda çok tercih ediliyor. Tesettür giyim modellerinde feracelerde koyu yeşil renkler modaya hakimkentesettür abiye tarzında fuşyalar daha çok ön plana çıkıyor. Tesettür pantolon çeşitlerinde kotlar daha sık kullanılırken keten dar paçalarda en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Tesettür abiye konusunda üretim yapan tasarımcılar farklı renk kombinleri ile bu kıyafetlerde muhteşem renk uyumları yakalayabiliyorlar. Tesettür etek üretiminde de geniş kesimler ve dar kesimler olduğu kadar abiye eteklerin de üretimine ağırlık veriliyor. Kış aylarında daha çok tesettür etek modelleri içerisinde tercih edilen yünlü geniş kesim etekler tercih ediliyor.

Tesettür Modasında Öne Çıkanlar

Feracelerin kullanılmaya başlanması ile tesettür pardesu modelleri çok sık tercih edilmez olsa da kış aylarında akşam gezmelerinin vazgeçilmezi olarak tesettür perdesü hala kullanılmaktadır. Her türlü üst giyimin altına tercih edebileceğiniz tesettür pantolon modelleri renk ve çeşit bakımından hanımları zorlamıyor. Genelde dar paça olarak tercih edilen bu pantolonlar oldukça şık durmakta ve üst giyimlerle uyum sağlamaktadır.

Tesettür tunik konusunda en çok siyahlar tercih edildiği için yarasa kollar ve geniş tunikler çokça tercih ediliyor. Bu tercih edilen tesettür tunik modelleri pantolonların kalça kısımlarını da kapatmasından dolayı bayanların tercih ettiği modeller. Yaz kış mutlaka kıyafet seçimlerinde pamuklu kıyafetlere özen gösterilmesi nedeniyle firmalarda üretimlerini bu yönde yapmaktadır.

Moda Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü