27 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Kadın Platformu’ndan Akşener’e Destek

Kayseri’de Kadın Platformu üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Meral Akşener ile ilgili kaset iddiasının ortaya atılmasına tepki gösterdi.

Kent meydanında bulunan Atatürk Anıtı önünde toplanan platform üyelerine, çeşitli sivil toplum kuruluşları da destek verdi. Burada platform adına bir konuşma yapan Avukat Burçin Akbulut, Tüm siyasi partiler demokratik haklarını kullanarak, seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütmeye başlamıştır. Söz konusu süreçte medyada, internet haberleri, gazete ve diğer tüm iletişim araçları ile siyasi parti liderlerinin, temsilci ve yandaşlarının ne dedikleri, ne yaptıkları ulusal ve yerel basında yer verilmekte, halk bilgilendirilmektedir. Böylesine ciddi ve kritik süreçte siyaset adamlarının ve kadınlarının yapmış oldukları çalışmalar, gösterdikleri çaba ve fedakarlıklar bir kenara itilerek, devlet meseleleri ile hiçbir alakası olmayan ahlaka aykırı siyasi adımlarla süreçten uzaklaştırılmaya çalışılması ve temsil etmiş oldukları partiye bu anlamda ciddi zararlar doğurabilecek iddialar ortaya atılması, 2000’li yıllara gelmiş ve gelişmekte olan ülkemizin hukuki ve sosyolojik adımlarını baltalamaktan başka bir şey değildir ifadelerini kullandı.

Akbulut ayrıca, Çeşitli partilerde görev yapmış vekiller hakkında ortaya atılan ne kasetler ile ne de son örneği olan ama en çirkin iftiralardan birini yaşayan ‘çamur at izi kalsın’ zihniyeti ile hareket edilerek zor bir süreçten geçen MHP Milletvekili Meral Akşener’e yönelik iddialar ile oyumuzu kullanmıyoruz. Bizler benimsemiş ve inanmış olduğumuz siyasi partilerin, ülkemizin gelişmesi için sundukları projeler ve temsil ettikleri ideolojiler ile oyumuzu kullanıyoruz. Ak koyunun kara koyunun geçit başında belli olacağı büyük Türk Milleti çok iyi bilmektedir. Bu sürece neden olan ilgilileri kınıyor ve haklarında başlatılan hukuki süreci takipte olacağımızı belirtiyoruz diye konuştu. – KAYSERİ

Kategorisine Son Eklenen Haberler

 • Ataşehir Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 22 Ocak 2018 Pazartesi 13:48

  Bir anlığına adamın o kaygan vücudunun üzerine atladığını hayal ederek ...

 • Bursa Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 22 Ocak 2018 Pazartesi 13:47

  Yalancı! O zaman neden seni öpemiyorum? Bayan escort omuz silkti. Dudaktan ...

 • İzmit arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 8 Ocak 2018 Pazartesi 14:47

  Aşkta Havlu Atma Sanatı ffl O gitmeden önce pislik üvey babamız hapse ...

 • Beşiktaş Arkadaşlık

  Eklenme Tarihi : 5 Ocak 2018 Cuma 13:27

  Şortunun önüne uzanıp kasık bölgesindeki koruyucuyu çıkarınca şort, aslında ...

 • Türkiye’nin en sağlıklı suyu!

  Eklenme Tarihi : 16 Aralık 2017 Cumartesi 14:30

  Türk tüketicisini ambalajda şişelenmiş doğal kaynak suyu ile tanıştıran ...

 • Riyad'taki Suriye toplantısı ertelendi

  Eklenme Tarihi : 21 Kasım 2017 Salı 9:09

  Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da yarın başlaması planlanan ...

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü