24 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Günümüz Teknolojisinin Son Ürünü Modelli Araçlarla En İyi Kiralama Hizmetini Veriyoruz

Son model araçlarla, aradığınız hizmeti sunan firmamız, aracın kullanım alanına göre almanızı tavsiye etmektedir. Kırsal bölgelerde tatil veya seyahat yapacak müşterilerimiz, yüksek tabanlı araziye uygun araçları tercih etmesi, kullanım bakımından rahatlığı sağlayacaktır. Kırsal alanlar dışında, şehir içinde kullanacak müşterilerimiz ise, şehir içinde en kullanışlı araçları tercih etmesi, rahat kullanımı sağlayacaktır. Aile ile gezecek olan müşterilerimizin, aile araçların tercih etmesi, sıkışmadan rahat bir yolculuk yapmalarına neden olacaktır. Bu nedenle, araç seçimi ilk anda yapılacak önemli işlerdendir.

Araç seçiminden sonra oto kiralama İstanbul, kiralama işlemlerinde, sözleşme yapmaktadır. Sözleşme kurallarına uyan müşterilerimiz, sorunsun bir seyahat gerçekleştirmektedir. Kiraladıkları aracın emanet olduğu bilinci ile kullanan müşterilerimiz kiralık araba işlemlerinde daha rahattırlar. Etkili ve kolay bir şekilde araç kiralama işlemi gerçekleştiren firmamız, kiralık Oto sektörünün en iyi hizmetini sunmaktadır. Sözleşme kurallarına uyulması, her iki tarafında mağdur olmasını engeller.

Bu nedenle, araç kiralama işlemlerinde sözleşme maddelerinin en iyi şekilde okunması ve anlaşılması, sorunsuz kiralık araba işlemleri için önemlidir. Sigorta işlemlerini geçerli olması için, aracın kiralayan tarafından kullanılması gerekir. Eğer oto kiralama Kadıköy sektöründe kiralanan araçların başka şoförler tarafından kullanılma durumu varsa, bunun sözleşmede belirtilmesi gerekmektedir. Aracın hor kullanılması, aracın başkaları tarafından kullanılması, İstanbul rent a car işlemlerinde, sorumluluk kiralayana verilmektedir. Kiralanan aracın yabancılara verilmemesi, bu nedenle önemlidir.

Kiralık Oto İstanbul sektöründe, kiralanan araçların trafik cezaları ve lastik yırtılması gibi şoförden kaynaklanan kazaları, kiralayana aittir. Kiralık araba Kadıköy bölgesi için, firmamız sözleşmeli kiralama işlemlerinde, karşılıklı anlayışa önem vermektedir. Araçların emanet bilinci ile kiralanması ile birlikte, ortaya sorusuz bir kiralama işlemi çıkacaktır.

Huzurlu ve rahat bir tatil için gelen gurbetçilerimiz için havaalanına araç tahsis edilmektedir. Gurbetçilerin dönüşleri esnasında araçlar havalimanından tekrar teslim alınmaktadır. Bu şekilde, rahat bir tatil geçirmeleri hedeflenmiştir. Kiralama süresinin uzun olması, kiralama ücretinin düşük olmasına neden olacaktır. Günlük kiralama ücretleri ile aylık kiralama ücretleri fiyat olarak farklıdır. Uzun süreli kiralama işlemlerinde fiyat konusunda büyük indirimler söz konusu olabilir.
Kaynak : www.guvenotokiralama.com

Otomobil Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü